Kabina prysznicowa Besco Modern 101x81
Zdjęcia 8 |
Besco Modern 100x80 MA-100-80-C |
|
Podwójne rolki. Magnetyczna uszczelka drzwi. Standardowy Besco ProClean z przezroczystym szkłem.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern 101x81
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Kabina prysznicowa Besco Modern 100x80x185 asymetryczna prawa chrom | 1 519 zł |
BESCO MA-100-80-G Besco Modern 185 kabina prysznicowa 100x80 cm półokrągła | 1 804 zł |
Besco Modern kabina asymetryczna 100x80x185cm przejrzyste MA-100-80-C | Da | 1 690 zł |
BESCO MA-100-80-C Besco Modern 185 kabina prysznicowa 100x80 cm półokrągła | 1 689 zł |
Besco Modern kabina asymetryczna z brodzikiem lewym 100x80cm przejrzyste M | 2 455 zł |
Besco Modern kabina asymetryczna z brodzikiem prawym 100x80cm przejrzyste | 2 455 zł |
PMD Besco Modern Kabina półokrągła 100x80x185 cm profile chrom szkło przez | 1 683 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →