Wanna Mexen Cubik 150x70 cm (55031507000)
Zdjęcia 3 |
Mexen Cubik 150x70 55031507000 |
|
Powierzchnia wanny jest odporna na zmiany temperatury i promieniowanie UV. Nogi z regulacją wysokości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Cubik 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Cubik - wanna prostokątna 150 x 70 cm, biała - 55031507000 | 583 zł |
Mexen Cubik wanna prostokątna 150 x 70 cm, biała | 583 zł |
Mexen Cubik wanna prostokątna 150 x 70 cm, biała - 55031507000 | 560 zł |
Modyfikacje Mexen Cubik
Ceny na Mexen Cubik |
---|---|---|---|---|
Mexen Cubik 150x70 cm | od 560 zł | 4 oferty | ||
Mexen Cubik 150x70 cm z panelami | od 793 zł | 4 oferty | ||
Mexen Cubik 160x70 cm | od 570 zł | 4 oferty | ||
Mexen Cubik 160x70 cm z panelami | od 814 zł | 4 oferty | ||
Mexen Cubik 170x70 cm | od 590 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →