Wanna Cersanit Blissa 150x70 cm (UAZBR1000731331)
Zdjęcia 3 |
Cersanit Blissa 150x70 S301-138 |
|
Wanna może być sprzedawana bez nóżek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Blissa
Ceny na Cersanit Blissa |
---|---|---|---|---|
Cersanit Blissa 140x70 cm | od 459 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Blissa 150x70 cm | od 479 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Blissa 160x70 cm | od 549 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Blissa 170x70 cm | od 619 zł | 2 oferty |
Polecamy