Wanna Polimat Standard II 140x140 cm (00254)
Polimat Standard II 140x140 |
|
Wanna posiada półkę na akcesoria prysznicowe
Dodatkowo można go uzupełnić o stelaż z nogami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polimat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polimat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polimat Standard II 140x140 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polimat Wanna narożna Polimat Standard 140x140 cm symetryczna biały połysk | 1 380 zł |
POLIMAT 00254 POLIMAT 00254 Wanna sym. 140x140 STANDARD 2 | 1 380 zł |
Polimat Standard Wanna narożna symetryczna 140x140 cm, biała 00254 - odbió | 1 380 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →