Wanna Polimat Capri 100x70 cm (00846)
Zdjęcia 5 |
Polimat Capri 100x70 100x70 cm120x70 cm |
|
Dodatkowo można go uzupełnić stelażem z nogami i panelem bocznym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polimat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polimat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polimat Capri 100x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polimat Wanna do zabudowy Polimat Capri 100x70 cm prostokątna biały połysk | 581 zł |
POLIMAT 00846 POLIMAT 00846 Wanna 100x70 CAPRI | 581 zł |
Polimat Capri Wanna prostokątna 100x70 cm, biała 00846 - odbiór osobisty: | 581 zł |
Polimat Capri 100x70 00846 | 564 zł |
Modyfikacje Polimat Capri
Ceny na Polimat Capri |
---|---|---|---|---|
Polimat Capri 100x70 cm | od 564 zł | 4 oferty | ||
Polimat Capri 120x70 cm | od 694 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →