Wanna Mexen Vega 150x70 cm z panelami
Zdjęcia 3 |
Mexen Vega 150x70 55011507000X |
|
Wanna odporna na zaciemnianie i promienie UV.
Wanna wyposażona jest w panele boczne i czołowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Vega 150x70 cm z panelami
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Mexen Vega wanna prostokątna 150 x 70 cm z obudową, biała - 55 | 793 zł |
Mexen Vega wanna prostokątna 150 x 70 cm z obudową, biała | 843 zł |
Mexen Vega wanna prostokątna 150 x 70 cm z obudową, biała - 55011507000X | 810 zł |
Modyfikacje Mexen Vega
Ceny na Mexen Vega |
---|---|---|---|---|
Mexen Vega 150x70 cm | od 560 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 150x70 cm z panelami | od 793 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 160x70 cm | od 593 zł | 1 oferta | ||
Mexen Vega 160x70 cm z panelami | od 814 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm | od 590 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm z panelami | od 834 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 180x80 cm | od 666 zł | 1 oferta | ||
Mexen Vega 180x80 cm z panelami | od 968 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →