Miska i kompakt WC Kolo Rekord K93120000
Zdjęcia 7 |
Kolo Rekord K93120000 |
|
Siedzisko i pokrowiec sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord K93120000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Miska WC wisząca Koło Rekord Rimfree bez deski K93120000 | 649 zł |
Miska Wc Bezkołnierzowa Koło Rekord | 484 zł |
Miska wisząca WC Rekord ustępowa lejowa Rimfree | 960 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →