Ванна Kolo Comfort Plus 150x75 см
Kolo Comfort Plus 150x75 |
|
Підголовник і сидіння купуються окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Comfort Plus 150x75 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Koło Wanna do zabudowy Koło Comfort Plus 150x75 cm prostokątna biały połys | 1 591 zł |
Wanna prostokątna Comfort Plus 150 x 75 Koło | 1 429 zł |
KOŁO XWP1450000 COMFORT PLUS Wanna akrylowa prostokątna 150 x 75 cm, bez u | 1 347 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Comfort Plus 150x75 cm prostokątna biały połys | 1 831 zł |
Wanna prostokątna Comfort Plus 150 x 75 Koło | 1 559 zł |
KOŁO XWP1451000 COMFORT PLUS Wanna akrylowa prostokątna 150 x 75 cm, z uch | 1 550 zł |
Модификації Kolo Comfort Plus
Ціни на Kolo Comfort Plus |
---|---|---|---|---|
Kolo Comfort Plus 150x75 см | від 1 347 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Comfort Plus 160x80 см | від 1 397 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Comfort Plus 170x75 см | від 1 347 zł | 9 пропозицій | ||
Kolo Comfort Plus 180x80 см | від 1 421 zł | 9 пропозицій | ||
Kolo Comfort Plus 190x90 см | від 1 979 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →