Umywalka Roca Madalena A327590000 550 mm
Zdjęcia 6 |
Roca Madalena A327590000 |
|
Możliwość montażu na półpostumencie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Madalena A327590000 550 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Roca Zoom Madalena 55cm (A327590000) | 233 zł |
Umywalka Ścienna 55 Roca Madalena | 252 zł |
ROCA A327590000 MADALENA Umywalka ścienna 55 cm | 227 zł |
Umywalka Madalena 55 cm | 494 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →