Umywalka Roca Debba 325994 600 mm (A325994000)
Zdjęcia 7 |
Roca Debba 325994 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Debba 325994 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Roca Debba 60 cm A325994000 | 190 zł |
Umywalka Ścienna 60 Roca Debba | 300 zł |
Umywalka Roca Debba 60 cm A325994000 | 190 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości umywalki Roca Debba 325994:
- Dodatkowo zakończony jest cokół lub półpostument
Modyfikacje Roca Debba 325994
Ceny na Roca Debba 325994 |
---|---|---|---|---|
Roca Debba 325998 400 mm | od 163 zł | 3 oferty | ||
Roca Debba 325996 500 mm | od 229 zł | 6 oferty | ||
Roca Debba 325994 600 mm | od 190 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →