Umywalka Roca Gap 3270MM 420 mm
Zdjęcia 2 |
Roca Gap 3270MM |
|
Umywalka art. A3270MM00M z powłoką antybakteryjną Maxiclean
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Gap 3270MM 420 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka nablatowa Roca Gap 42 cm A3270MM000 | 649 zł |
Umywalka Alter Square 42cm nablatowa (A3270MM000) | 604 zł |
ROCA A3270MM000 GAP SQUARE - Umywalka nablatowa prostokątna 42cm | 617 zł |
Umywalka nablatowa Roca Gap 42 cm A3270MM000 | 649 zł |
Roca GAP umywalka nablatowa SQUARE 42x39 biała A3270MM000 | Darmowa dostaw | 620 zł |
Roca Gap Alter Umywalka nablatowa 42x39 cm biała A3270MM000 - odbiór osobi | 619 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →