Умивальник Villeroy & Boch Avento 73584501 450 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Avento 73584501 |
|
Модель Villeroy & Boch Avento 735845R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Avento 73584501 450 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VILLEROY - BOCH 735845R1 Avento Umywalka mała 450 x 370 mm Weiss Alpin Cer | 899 zł |
Villeroy & Boch Avento Umywalka mała nablatowa 45x37 cm z przelewem i z po | 792 zł |
VILLEROY - BOCH 73584501 Avento Umywalka mała 450 x 370 x 180 mm, Weiss Al | 462 zł |
Villeroy & Boch Avento Umywalka mała nablatowa 45x37 cm z przelewem, biała | 461 zł |
Модификації Villeroy & Boch Avento 73584501
Ціни на Villeroy & Boch Avento 73584501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Avento 73584501 450 мм | від 461 zł | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 41586001 600 мм | від 560 zł | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Avento 41568001 800 мм | від 2 103 zł | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 4156A501 1000 мм | від 2 549 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →