Умивальник Roca The Gap A3270Y7000 390 мм
Фото 2 |
Roca The Gap A3270Y7000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A3270Y7000 390 мм
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roca Umywalka wpuszczana Roca Gap 39x37 cm prostokątna biały połysk A3270Y | 459 zł |
Umywalka nablatowa Roca Gap 39 cm A3270Y7000 | 419 zł |
Umywalka Wpuszczana 40 Roca Gap | 459 zł |
ROCA A3270Y7000 GAP Umywalka blatowa prostokątna 39x37 cm, z przelewem | 387 zł |
Umywalka nablatowa Roca Gap 39 cm A3270Y7000 | 419 zł |
Roca GAP umywalka wpuszczana w blat SQUARE 39x37 biała A3270Y7000 | Darmow | 390 zł |
Roca Gap Umywalka wpuszczana w blat 39x37 cm biała A3270Y7000 - odbiór oso | 389 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →