Wanna Mexen Cube 170x75 cm
Zdjęcia 3 |
Mexen Cube 170x75 55051707500 |
|
Powierzchnia wanny jest odporna na zmiany temperatury i promieniowanie UV. Nogi z regulacją wysokości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Mexen Cube
Ceny na Mexen Cube |
---|---|---|---|---|
Mexen Cube 170x75 cm | od 624 zł | 1 oferta | ||
Mexen Cube 170x75 cm z panelami | od 860 zł | 2 oferty | ||
Mexen Cube 170x80 cm | od 620 zł | 4 oferty | ||
Mexen Cube 170x80 cm z panelami | od 910 zł | 3 oferty | ||
Mexen Cube 180x80 cm | od 676 zł | 2 oferty |
Polecamy