Wanna Mexen Eris 170x85 cm
Mexen Eris 170x85 53441708500 |
|
Powierzchnia wanny jest odporna na zmiany temperatury i promieniowanie UV.
W zestawie syfon z zaworem typu push-den.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Eris 170x85 cm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Mexen Eris wanna wolnostojąca 170 x 85 cm biała - 53441708500 | 2 956 zł |
Mexen Eris Wanna Wolnostojąca 170 x 85 Czarna | 2 673 zł |
Mexen Eris wanna wolnostojąca 170 x 85 cm, biała, przelew czarny | 2 507 zł |
Mexen Eris wanna wolnostojąca 170 x 85 cm, biała, przelew złoty - 53441708 | 2 410 zł |
Mexen Eris Wanna Wolnostojąca 170 x 85 CM Czarna | 2 840 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Mexen Eris
Ceny na Mexen Eris |
---|---|---|---|---|
Mexen Eris 155x80 cm | od 2 200 zł | 9 oferty | ||
Mexen Eris 170x85 cm | od 2 410 zł | 14 oferty | ||
Mexen Eris 180x95 cm | od 2 580 zł | 12 oferty |
Polecamy