Wanna Mexen Eris 155x80 cm
Mexen Eris 155x80 53441558000 |
|
Powierzchnia wanny jest odporna na zmiany temperatury i promieniowanie UV.
W zestawie syfon z zaworem typu push-den.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Eris 155x80 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Mexen Eris wanna wolnostojąca 155 x 80 cm biała - 53441558000 | 2 288 zł |
Mexen Eris Wanna Wolnostojąca 155 x 80 CM Biała Czarna Syfon | 2 444 zł |
Mexen Eris wanna wolnostojąca 155 x 80 cm, biała/czarna, przelew złoty | 2 465 zł |
Mexen Eris wanna wolnostojąca 155 x 80 cm, biała - 53441558000 | 2 200 zł |
Mexen Eris wanna wolnostojąca 155 x 80 cm, biała/czarna, przelew czarny | 2 465 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Mexen Eris
Ceny na Mexen Eris |
---|---|---|---|---|
Mexen Eris 155x80 cm | od 2 200 zł | 10 oferty | ||
Mexen Eris 170x85 cm | od 2 410 zł | 13 oferty | ||
Mexen Eris 180x95 cm | od 2 580 zł | 14 oferty |
Polecamy