Wanna Mexen Vega 170x70 cm
Zdjęcia 12 |
Mexen Vega 170x70 55011707000 |
|
Wanna odporna na zaciemnianie i promienie UV.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Vega 170x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Mexen Vega wanna prostokątna 170 x 70 cm, biała - 55011707000 | 614 zł |
Mexen Vega wanna prostokątna 170 x 70 cm, biała | 614 zł |
Mexen Vega wanna prostokątna 170 x 70 cm, biała - 55011707000 | 590 zł |
Modyfikacje Mexen Vega
Ceny na Mexen Vega |
---|---|---|---|---|
Mexen Vega 150x70 cm | od 560 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 150x70 cm z panelami | od 793 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 160x70 cm | od 593 zł | 1 oferta | ||
Mexen Vega 160x70 cm z panelami | od 814 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm | od 590 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm z panelami | od 834 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 180x80 cm | od 666 zł | 1 oferta | ||
Mexen Vega 180x80 cm z panelami | od 968 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →