Wanna Mexen Vega 180x80 cm
Zdjęcia 12 |
Mexen Vega 180x80 55011808000 |
|
Wanna odporna na zaciemnianie i promienie UV.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Mexen Vega
Ceny na Mexen Vega |
---|---|---|---|---|
Mexen Vega 150x70 cm | od 560 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 150x70 cm z panelami | od 793 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 160x70 cm | od 593 zł | 1 oferta | ||
Mexen Vega 160x70 cm z panelami | od 814 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm | od 590 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm z panelami | od 834 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 180x80 cm | od 666 zł | 2 oferty | ||
Mexen Vega 180x80 cm z panelami | od 968 zł | 2 oferty |
Polecamy