Wanna Mexen Vega 160x70 cm
Zdjęcia 12 |
Mexen Vega 160x70 55011607000 |
|
Wanna jest odporna na zaciemnienie i promienie UV. W zestawie regulowane nóżki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Mexen Vega
Ceny na Mexen Vega |
---|---|---|---|---|
Mexen Vega 150x70 cm | od 560 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 150x70 cm z panelami | od 793 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 160x70 cm | od 570 zł | 2 oferty | ||
Mexen Vega 160x70 cm z panelami | od 814 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm | od 590 zł | 4 oferty | ||
Mexen Vega 170x70 cm z panelami | od 834 zł | 3 oferty | ||
Mexen Vega 180x80 cm | od 640 zł | 2 oferty | ||
Mexen Vega 180x80 cm z panelami | od 930 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →