Wanna Besco Shea 169x70 cm
Besco Shea 170x70 |
|
Dodatkowo może być wyposażony w hydromasaż, stelaż, syfon oraz panel boczny.
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Shea 169x70 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Shea 170x70 cm prostokątna biały połysk WAS- | 749 zł |
BESCO WAS-170-PK Shea wanna prostokątna 170x70 cm biała | 844 zł |
Wanna prostokątna akrylowa Shea Besco 170 cm | 844 zł |
Wanna prostokątna Besco Shea 170- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 870 zł |
Besco Shea 170x70 wanna prostokątna #WAS-170-PK | Darmowa dostawa | 845 zł |
PMD Besco Shea Wanna prostokątna 170x70 cm akrylowa biała WAS-170-PK - odb | 835 zł |
Modyfikacje Besco Shea
Ceny na Besco Shea |
---|---|---|---|---|
Besco Shea 138x70 cm | od 635 zł | 1 oferta | ||
Besco Shea 149x70 cm | od 674 zł | 7 oferty | ||
Besco Shea 159x70 cm | od 739 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea 169x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea 180x80 cm | od 875 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →