Umywalka Roca Debba 325996 500 mm (A325996000)
Zdjęcia 7 |
Roca Debba 325996 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Debba 325996 500 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Roca Debba 50 cm A325996000 | 229 zł |
Umywalka Ścienna 50 Roca Debba | 250 zł |
ROCA A325996000 DEBBA Umywalka ścienna 50x42 cm, z otworem na baterię na ś | 247 zł |
Umywalka Roca Debba 50 cm A325996000 | 229 zł |
Roca Debba umywalka 50x42cm biała A325996000 | Darmowa dostawa | 250 zł |
Roca Debba Umywalka wisząca 50x42x14 cm, biała A325996000 - odbiór osobist | 249 zł |
Modyfikacje Roca Debba 325996
Ceny na Roca Debba 325996 |
---|---|---|---|---|
Roca Debba 325998 400 mm | od 163 zł | 3 oferty | ||
Roca Debba 325996 500 mm | od 229 zł | 6 oferty | ||
Roca Debba 325994 600 mm | od 190 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →