Umywalka Roca Debba 325997 450 mm (A325997000)
Zdjęcia 3 |
Roca Debba 325997 450 mm500 mm |
|
Dodatkowo wyposażono w postument
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Debba 325997 450 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Umywalka ścienna Roca Debba 45x37 cm prostokątna biały połysk A325997 | 299 zł |
Umywalka Ścienna 45 Roca Debba | 299 zł |
ROCA A325997000 DEBBA Umywalka ścienna mała 45x37 cm, z otworem na baterię | 242 zł |
Roca Debba umywalka 45x37cm biała A325997000 | Darmowa dostawa | 245 zł |
Roca Debba Umywalka wisząca 45x37x13,5 cm, biała A325997000 - odbiór osobi | 244 zł |
Modyfikacje Roca Debba 325997
Ceny na Roca Debba 325997 |
---|---|---|---|---|
Roca Debba 325997 450 mm | od 242 zł | 5 oferty | ||
Roca Debba 325995 500 mm | od 277 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →