Umywalka REA Daria 440 REA-U9900 440 mm
Zdjęcia 6 |
REA Daria 440 REA-U9900 |
|
Głębokość misy - 127 mm. Gwarancja producenta - 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Daria 440 REA-U9900 440 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka daria - wolnostojąca | 1 069 zł |
Umywalka Rea Daria wolnostojąca 44cm biała | 1 069 zł |
Umywalka Wolnostojąca Rea Daria | 1 229 zł |
Umywalka ceramiczna wolnostojąca Daria 44 x 38 Rea | 1 299 zł |
REA-U9900 Umywalka stojąca Daria | 1 069 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →