Umywalka REA Sami 355 REA-U4522 355 mm
Zdjęcia 9 |
REA Sami 355 REA-U4522 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Sami 355 REA-U4522 355 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka sami nature marble - nablatowa | 279 zł |
REA-U4522 Sami Aiax Shiny Umywalka nablatowa | 339 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Sami Aiax Shiny | 339 zł |
Rea umywalka sami aiax shiny - nablatowa | 339 zł |
REA-U6606 Umywalka nablatowa Sami Nature Marble | 279 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Sami Nature Marble | 279 zł |
Umywalka nablatowa Rea Sami Nature Marble- Dodatkowo 5 RABATU na kod REA5 | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →