Umywalka REA Kamila 330 REA-U5633 330 mm
Zdjęcia 11 |
REA Kamila 330 REA-U5633 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Kamila 330 REA-U5633 330 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka kamila black - wolnostojąca | 1 059 zł |
Umywalka Rea Kamila wlnostojąca 33cm czarna | 1 059 zł |
REA-U5633 Rea Kamila umywalka 33x33x82 cm wolnostojąca śnieżnobiała | 999 zł |
Rea Umywalka ceramiczna wolnostojąca Kamila | 999 zł |
Rea umywalka kamila - wolnostojąca | 999 zł |
REA-U5644 Kamila Black Umywalka wolnostojaca | 1 059 zł |
Rea Umywalka ceramiczna wolnostojąca Kamila Black | 1 059 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →