Umywalka REA Dafne 760 REA-U0040 760 mm
Zdjęcia 5 |
REA Dafne 760 REA-U0040 |
|
Gwarancja producenta - 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Dafne 760 REA-U0040 760 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka dafne 75 - wpuszczana | 299 zł |
Umywalka Rea Dafne 76,5cm | 429 zł |
Umywalka Meblowa Prostokątna Rea Dafne 75 | 359 zł |
REA-U0040 Umywalka ceramiczna wpuszczana Dafne "75" | 299 zł |
Umywalka wpuszczana w blat Rea Dafne 75 - dodatkowo 5 rabatu na kod REA5 | 308 zł |
Umywalka Wpuszczana Rea Dafne 75 | 299 zł |
Modyfikacje REA Dafne 760 REA-U0040
Ceny na REA Dafne 760 REA-U0040 |
---|---|---|---|---|
REA Dafne 615 REA-U0786 615 mm | od 259 zł | 6 oferty | ||
REA Dafne 715 REA-U0190 715 mm | od 289 zł | 3 oferty | ||
REA Dafne 760 REA-U0040 760 mm | od 299 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →