Umywalka REA Rosa 660 660 mm (REA-00692)
Zdjęcia 4 |
REA Rosa 660 585 mm660 mm |
|
Głębokość misy 130 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Rosa 660 660 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka rosa - nablatowa | 229 zł |
Umywalka Nablatowa Rea Rosa | 229 zł |
Umywalka nablatowa Rosa Rea | 299 zł |
REA-00692 Umywalka blatowa Rosa 660x440x210 mm | 229 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Rosa | 229 zł |
Umywalka nablatowa Rea Rosa - REA-00692- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD REA5 | 236 zł |
Rea Rosa Umywalka nablatowa 65,7x43,9 cm biała REA-00692 - odbiór osobisty | 219 zł |
Modyfikacje REA Rosa 660
Ceny na REA Rosa 660 |
---|---|---|---|---|
REA Rosa 585 585 mm | od 219 zł | 6 oferty | ||
REA Rosa 660 660 mm | od 219 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →