Umywalka Omnires SHELL M+ SHELLUNBP 600 mm
Zdjęcia 12 |
Omnires SHELL M+ SHELLUNBP |
|
Wykonane z materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest dolomit. M+ jest trwały, odporny na uszkodzenia, nacisk i ekstremalne temperatury. Powierzchnia umywalki jest ciepła w dotyku. Pojemność prania: 14 l.
W zestawie korek spustowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires SHELL M+ SHELLUNBP 600 mm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Shell M+ 60x35 cm owalna biały połysk S | 669 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Shell M+ black lava SHELLUNBLV | 1 042 zł |
Umywalka nablatowa 60x35 Omnires SHELL M+ SHELLUNBM bialy mat | 729 zł |
OMNIRES SHELLUN BLV SHELL M+ Umywalka nablatowa, 60 x 35 cm black lava | 1 040 zł |
Omnires Shell M+ umywalka nablatowa 60x35 cm black lava SHELLUNBLV | Darmo | 969 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →