Umywalka Omnires SIENA M+ SIENAUWBOBP 550 mm
Zdjęcia 7 |
Omnires SIENA M+ SIENAUWBOBP |
|
Wykonany z materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest dolomit. M+ jest trwały, odporny na uszkodzenia, nacisk i ekstremalne temperatury. Powierzchnia zlewu jest ciepła w dotyku.
Satynowe wykończenie umywalki przypomina gładki kamień wypolerowany wodą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires SIENA M+ SIENAUWBOBP 550 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka wolnostojąca Omnires Siena M+ 55x43 cm półokrągła biały p | 2 179 zł |
Umywalka wolnostojąca Omnires Siena M+ biały czarny połysk (BCP) SIENAUWBO | 2 946 zł |
Umywalka Wolnostojąca 55 Omnires Siena M | 2 179 zł |
OMNIRES SIENA UW BO BP OMNIRES SIENA UW BO BP umywalka | 2 454 zł |
Omnires Siena UW umywalka wolnostojąca bez otworu biały połysk SienaUWBOBP | 2 284 zł |
Umywalka wolnostojąca Omnires Siena M+ biały połysk (BP) SIENAUWBOBP | 2 456 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →