Umywalka Omnires LAREDO605BP 610 mm
Zdjęcia 4 |
Omnires LAREDO605BP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires LAREDO605BP 610 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Laredo 61x37 cm owalna biała połysk LAR | 485 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Laredo biały połysk (BP) LAREDO605BP | 437 zł |
Umywalka nablatowa 61x37 Omnires LAREDO LAREDO605BP biały połysk | 403 zł |
OMNIRES LAREDO 605 BP umywalka nablatowa, 61x37cm, biały | 411 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →