Umywalka Omnires GARLAND GARLAND420BP 420 mm
Zdjęcia 4 |
Omnires GARLAND GARLAND420BP |
|
Błyszcząca powierzchnia.
Umywalka sprzedawana jest bez zaworu dolnego (do kupienia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires GARLAND GARLAND420BP 420 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Garland 42x43 cm prostokątna biała poły | 388 zł |
Umywalka nablatowa wisząca Omnires Garland biały połysk (BP) GARLAND420BP | 350 zł |
Umywalka nablatowa/wisząca 42x43 Omnires GARLAND GARLAND420BP biały połysk | 328 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →