Umywalka Omnires TULSA TULSA355BP 360 mm
Zdjęcia 7 |
Omnires TULSA TULSA355BP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires TULSA TULSA355BP 360 mm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Tulsa 36 cm okrągła biały mat TULSA355B | 440 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Tulsa biały mat (BM) TULSA355BM | 440 zł |
Umywalka nablatowa tulsa ø36 cm biały połysk | 244 zł |
OMNIRES TULSA355 BM TULSA Umywalka nablatowa, ø36 cm | 438 zł |
Umywalka nablatowa tulsa ø36 cm biały mat | 399 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →