Umywalka Omnires OVO M+ OVOUNBM 550 mm
Zdjęcia 31 |
Omnires OVO M+ OVOUNBM |
|
Wykonany z materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest dolomit. Charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia, ekstremalne temperatury i obciążenia. Powierzchnia zlewu jest ciepła w dotyku.
W zestawie korek spustowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires OVO M+ OVOUNBM 550 mm
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Ovo M+ 55x36 cm owalna biały mat OVOUNB | 729 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Ovo M+ coral (CO) OVOUNCO | 1 042 zł |
Umywalka Nablatowa 55X36 Omnires Ovo M+ Ovounte Terracotta | 929 zł |
Omnires Ovo M+ umywalka nablatowa olive 55x36 cm OVOUNOL ✖️AUTORYZOWANY DY | 1 041 zł |
Omnires Ovo M+ 55X36Cm (OVOUNBP) | 669 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →