Umywalka Omnires MESA 460BP 460 mm
Zdjęcia 7 |
Omnires MESA MESA460BP 460 mm535 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires MESA 460BP 460 mm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Mesa 46x32 cm owalna biały połysk MESA4 | 319 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Mesa biały mat (BM) MESA460BM | 550 zł |
Umywalka nablatowa mesa 46x31cm biały połysk | 299 zł |
OMNIRES MESA460 BP MESA Umywalka nablatowa, 46 x 31 cm biały połysk | 335 zł |
Umywalka nablatowa mesa 46x31cm biały połysk | 299 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Omnires MESA 460BP
Ceny na Omnires MESA 460BP |
---|---|---|---|---|
Omnires MESA 460BP 460 mm | od 299 zł | 10 oferty | ||
Omnires MESA 530BP 535 mm | od 354 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →