Umywalka Omnires MESA 530BP 535 mm
Zdjęcia 7 |
Omnires MESA MESA530BP 460 mm535 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires MESA 530BP 535 mm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Mesa 54x32 cm owalna biały połysk MESA5 | 399 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Mesa biały mat (BM) MESA530BM | 635 zł |
Umywalka nablatowa mesa 53x32cm biały połysk | 354 zł |
OMNIRES MESA530 BM MESA Umywalka nablatowa, 53 x 32 cm biały mat | 633 zł |
Umywalka nablatowa mesa 53x32cm biały połysk | 354 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Omnires MESA 530BP
Ceny na Omnires MESA 530BP |
---|---|---|---|---|
Omnires MESA 460BP 460 mm | od 299 zł | 10 oferty | ||
Omnires MESA 530BP 535 mm | od 354 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →