Umywalka Omnires PORTLAND370BP 370 mm
Zdjęcia 4 |
Omnires PORTLAND370BP 370 mm470 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires PORTLAND370BP 370 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Portland 37 cm kwadratowa biały połysk | 319 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Portland biały połysk (BP) PORTLAND370BP | 337 zł |
Umywalka Nablatowa 37 Omnires Portland | 319 zł |
OMNIRES PORTLAND 370 BP PORTLAND Umywalka nablatowa, 37 x 37 cm | 316 zł |
Omnires Portland umywalka nablatowa 37x37 cm biały połysk PORTLAND370BP R | 313 zł |
Omnires Portland Umywalka nablatowa 37x37 cm biały połysk PORTLAND370BP - | 303 zł |
Modyfikacje Omnires PORTLAND370BP
Ceny na Omnires PORTLAND370BP |
---|---|---|---|---|
Omnires PORTLAND370BP 370 mm | od 303 zł | 6 oferty | ||
Omnires PORTLAND475BP 470 mm | od 352 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →