Umywalka Omnires NAXOS M+ NAXOSF600BP 600 mm
Omnires NAXOS M+ NAXOSF600BP |
|
Powierzchnia umywalki jest odporna na zmiany temperatury, uszkodzenia mechaniczne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires NAXOS M+ NAXOSF600BP 600 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka meblowa Omnires Naxos M+ 60x46 cm prostokątna biały połys | 399 zł |
Umywalka meblowa Omnires Naxos M+ biały połysk (BP) NAXOSF600BP | 434 zł |
Umywalka meblowa 60x46 Omnires Marble+ NAXOS NAXOSF600BP biały połysk | 399 zł |
OMNIRES NAXOS F 600 BP umywalka meblowa Marble+, 60x46cm, biały połysk | 393 zł |
Omnires Naxos F umywalka meblowa 60x46x2,5 cm biała NaxosF600BP RABAT W K | 404 zł |
Omnires Naxos F 60x46x2,5NAXOSF600BP | 391 zł |
Omnires Naxos M+ Umywalka meblowa 60x46 cm biały połysk NAXOSF600BP - odbi | 408 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →