Umywalka Omnires PORTLAND475BP 470 mm
Zdjęcia 4 |
Omnires PORTLAND475BP 370 mm470 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires PORTLAND475BP 470 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Portland 47x39 cm prostokątna biały poł | 399 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Portland biały połysk (BP) PORTLAND475BP | 397 zł |
Umywalka nablatowa 47x38,5 Omnires PORTLAND PORTLAND475BP | 369 zł |
Omnires Portland umywalka nablatowa 47x38,5 cm biały połysk PORTLAND475BP | 369 zł |
Omnires Portland Umywalka nablatowa 47x39 cm biały połysk PORTLAND475BP - | 352 zł |
Modyfikacje Omnires PORTLAND475BP
Ceny na Omnires PORTLAND475BP |
---|---|---|---|---|
Omnires PORTLAND370BP 370 mm | od 303 zł | 6 oferty | ||
Omnires PORTLAND475BP 470 mm | od 352 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →