Umywalka Omnires THASOS M+ THASOS600BP 600 mm
Zdjęcia 4 | 656 zł Kup! Umywalka nablatowa wisząca Omnires Thasos M+ biały połysk (BP) THASOS600BPCompleto.plNa zamówienie Złóż skargę |
Omnires THASOS M+ THASOS600BP |
|
Wykonany z materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest dolomit. Charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia, ekstremalne temperatury i obciążenia. Błyszcząca powierzchnia.
Umywalka sprzedawana jest bez zaworu dolnego (do kupienia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Omnires THASOS M+ THASOS600BP
Ceny na Omnires THASOS M+ THASOS600BP |
---|---|---|---|---|
Omnires THASOS M+ THASOS500BP 500 mm | od 595 zł | 1 oferta | ||
Omnires THASOS M+ THASOS600BP 600 mm | od 656 zł | 1 oferta | ||
Omnires THASOS M+ THASOS1000BP 1000 mm | od 891 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →