Umywalka Omnires NEO M+ NEOUNBP 598 mm
Zdjęcia 9 |
Omnires NEO M+ NEOUNBP |
|
Pojemność umywalki to: 14,5 litra.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires NEO M+ NEOUNBP 598 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka nablatowa Omnires Neo M+ biały mat (BM) NEOUNBM | 824 zł |
Umywalka Nablatowa 60 Omnires Neo M | 880 zł |
Omnires Neo M+ Umywalka nablatowa 60x36 cm biały połysk NEOUNBP - odbiór o | 680 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Neo M+ biały połysk (BP) NEOUNBP | 748 zł |
Umywalka Nablatowa 60 Omnires Neo M | 766 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →