Wanna Omnires OVO M+ 160x75 cm wzmocnienie
Zdjęcia 25 |
Omnires OVO M+ 160x75 |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires OVO M+ 160x75 cm wzmocnienie
Wszystkie ceny 43 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Ovo M+ 160x75 cm owalna kompozytowa bia | 7 399 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Ovo M+ black lava OVOWWBLV | 8 227 zł |
Wanna Wolnostojąca 160X75 Omnires Ovo Ovowwbm | 7 399 zł |
OMNIRES OVOWW AG OVO M+ Wanna wolnostojąca, 160 x 75 cm ASH GREY | 8 225 zł |
Omnires Ovo M+ Wanna wolnostojąca coral 160x75 cm OVOWWCO ✖️AUTORYZOWANY D | 8 226 zł |
pokaż 20 ofert
Polecamy