Wanna Omnires SIENA M+ 160.5x80.5 cm wzmocnienie
Zdjęcia 8 |
Omnires SIENA M+ 161x81 |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires SIENA M+ 160.5x80.5 cm wzmocnienie
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Siena M+ 160,50 cmx80,50 cm cm owalna o | 5 181 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Siena M+ biały połysk (BP) SIENAWWBP | 4 404 zł |
Wanna Wolnostojąca 160 Cm Bez Przelewu Omnires Marble+ Siena Biały Połysk | 4 200 zł |
OMNIRES SIENA WW BCP OMNIRES SIENA WW BCP MARBLE+ wanna wolnostojąca z lan | 5 284 zł |
Czarno biała wanna wolnostojąca Marble+ Siena WW BCP ✖️AUTORYZOWANY DYSTRY | 5 286 zł |
pokaż 7 ofert
Polecamy