Wanna Omnires ROMA M+ 159.3x72 cm wzmocnienie
Zdjęcia 10 |
Omnires ROMA M+ 159x72 |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires ROMA M+ 159.3x72 cm wzmocnienie
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Roma M+ 159x72 cm owalna odlew mineraln | 5 799 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Roma M+ biały połysk (BP) ROMA159BP | 4 681 zł |
Wanna Wolnostojąca 159 Cm Z Marmuru Omnires Marble+ Roma Biały Połysk | 4 250 zł |
Omnires Roma wanna 159x72cm wolnostojąca biało-czarny połysk ROMA159BCP R | 5 053 zł |
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Roma M+ 159x72 cm owalna odlew mineraln | 4 999 zł |
pokaż 8 ofert
Polecamy