Wanna Omnires VENEZIA M+ 159.5x73.2 cm wzmocnienie
Zdjęcia 9 |
Omnires VENEZIA M+ 160x73 |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires VENEZIA M+ 159.5x73.2 cm wzmocnienie
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Venezia M+ 159x73 cm owalna odlew miner | 3 899 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Venezia M+ biały czarny połysk (BCP) VENEZIA159 | 4 347 zł |
Wanna Wolnostojąca 160X73 Omnires Venezia Venezia159Bp | 3 320 zł |
OMNIRES VENEZIA 159 BM OMNIRES VENEZIA 159 BM wanna wolnostojąca | 3 982 zł |
Omnires Venezia wanna 159x73cm wolnostojąca biały mat VENEZIA159BM RABAT | 3 585 zł |
pokaż 9 ofert
Polecamy