Wanna Omnires NEO M+ 157.9x72 cm wzmocnienie
Zdjęcia 7 |
Omnires NEO M+ 158x72 157.5x71.9 cm z wysokim oparciem 157.9x72 cm wzmocnienie |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires NEO M+ 157.9x72 cm wzmocnienie
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna Wolnostojąca 158X72 Omnires Neo Neo158Wwbp | 6 989 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Neo M+ biały połysk (BP) NEO158WWBP | 6 574 zł |
Wanna wolnostojąca 158x72 z syfonem Omnires NEO NEO158WWBP biały | 5 799 zł |
Omnires Neo M+ wanna wolnostojąca 158x72 cm biały połysk NEO158WWBP RABAT | 5 916 zł |
Omnires Wanna Wolnostojąca 158X72 Omnires Neo Neo158Wwbm | 7 489 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Omnires NEO M+
Ceny na Omnires NEO M+ |
---|---|---|---|---|
Omnires NEO M+ 157.5x71.9 cm z wysokim oparciem | od 6 681 zł | 6 oferty | ||
Omnires NEO M+ 157.9x72 cm wzmocnienie | od 5 799 zł | 9 oferty |
Polecamy