Wanna Omnires SHELL M+ 160x75 cm
Zdjęcia 10 |
Omnires SHELL M+ 160x75 SHELLWWBP |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu. W zestawie syfon z dolnym zaworem typu klik-klak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires SHELL M+ 160x75 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna Wolnostojąca 160X75 Omnires Shell Shellwwbp | 6 799 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Shell M+ black lava SHELLWWBLV | 8 227 zł |
OMNIRES SHELLWW BLV SHELL M+ Wanna wolnostojąca, 160 x 75 cm black lava | 8 225 zł |
Omnires Shell M+ wanna wolnostojąca 160x75 cm black lava SHELLWWBLV | Darm | 7 404 zł |
Omnires Wanna Wolnostojąca 160X75 Omnires Shell Shellwwbm | 6 989 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →