Umywalka REA Anita Mini 410 REA-U0952 410 mm
Zdjęcia 6 |
REA Anita Mini 410 REA-U0952 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Anita Mini 410 REA-U0952 410 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka anita mini - nablatowa | 219 zł |
Umywalka Ceramiczna Nablatowa Biała Anita Mini Rea | 219 zł |
Umywalka nablatowa REA ANITA MINI | 219 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Anita Mini 41 x 31 Rea | 278 zł |
REA-U0952 Anita Mini Umywalka nablatowa 41x31cm | 219 zł |
Rea Umywalka Nablatowa REA Anita Mini | 219 zł |
Rea Mery Umywalka nablatowa 41x31x13,5 cm biała REA-U0952 - odbiór osobist | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →