Umywalka REA Valeria N REA-U5000 505 mm
Zdjęcia 5 |
REA Valeria N REA-U5000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Valeria N REA-U5000 505 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka valeria n - nablatowa | 269 zł |
Umywalka Nablatowa Ceramiczna Valeria Rea | 269 zł |
Umywalka Nablatowa/Ścienna Rea Valeria N | 269 zł |
Rea Umywalka nablatowa/ścienna Rea Valeria N | 269 zł |
Rea Valeria N Umywalka nablatowa/wisząca 50x35 cm biała REA-U5000 - odbiór | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →