Umywalka REA Sami 360 REA-U1899 360 mm
Zdjęcia 24 |
REA Sami 360 REA-U1899 |
|
Głębokość misy to 100 mm. Gwarancja producenta - 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Sami 360 REA-U1899 360 mm
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka sami silver brush/white - nablatowa | 399 zł |
Umywalka Nablatowa Okrągła Sami Biała Srebrna Rea | 399 zł |
Umywalka Nablatowa Sami White Brush Gold Złota Rea | 419 zł |
REA-U6758 Sami White Gold Edge Umywalka nablatowa | 339 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Sami Gold Edge | 339 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →