Umywalka REA Selma 340 REA-U9667 340 mm
Zdjęcia 6 |
REA Selma 340 REA-U9667 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Selma 340 REA-U9667 340 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka selma - nablatowa/ścienna | 189 zł |
Umywalka Ceramiczna Nablatowa Biała Selma Rea | 189 zł |
REA-U9667 Umywalka ścienna Selma 35X34CM | 189 zł |
Rea Umywalka nablatowa przyścienna Rea Selma | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →